HOT NEWS

UKS Aktualności

XV Gimnazjada i XIV Delfiniada PDF Drukuj Email

GIMNAZJADA I DELFINIADA PŁYWACKA 2015


W dniach od 30.11.2015r - 02.12.2015r odbyły się w naszej szkole zawody pływackie:
XV Gimnazjada Pływacka oraz XIV Delfiniada Pływacka klas III-VI o Puchar Prezydenta Miasta Katowic. Patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Katowic – Marcin Krupa. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach, a współorganizatorem UKS „Karlik" przy SP nr 33 w Katowicach.

Zawodnicy brali udział w dwóch konkurencjach indywidualnych w kategoriach dla dziewcząt i chłopców oraz w dwóch sztafetach drużynowych.
Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn w XV Gimnazjadzie Pływackiej, oraz 9 drużyn w bloku klas III-IV i 10 drużyna w bloku klas V-VI w XIV Delfiniadzie Pływackiej .
Uczniowie reprezentowali naszą szkołę jako: Gimnazjum nr 6, Szkoła Podstawowa nr 33 oraz UKS „Karlik" . W końcowej XV Gimanzjady Pływackiej zawodnicy Gimnazjum nr 6 uplasowali się na miejscu III , natomiast reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 33 w XIV Delfiniadzie Pływackiej zajęli miejsce II , a UKS „Karlik" IV.

Najlepszą pływaczką XIV Delfiniady Pływackiej została Milena Thamm z klasy V naszej szkoły. Otrzymała statuetkę najlepszej pływaczki XIV Delfiniady Pływackiej.
Najlepszym pływakiem XIV Delfiniady Pływackiej został Jakub Cebulak z klasy IV również reprezentant naszej szkoły, który otrzymał statuetkę Najlepszego Pływaka XIV Delfiniady Pływackiej.
Opiekunowie zawodów: mgr D. Jasiński, mgr S. Warczak, mgr M. Jasińska

Wyniki zawodów:
XV GIMNAZJADA PŁYWACKA:
III miejsce – Szymon Muńkowiak – 100 m stylem zmiennym
IV miejsce – Amelia Muńkowiak – 100 m stylem zmiennym
IV miejsce – Mateusz Hetman – 50 m stylem motylkowym
IV miejsce – Amelia Muńkowiak - 50 m stylem klasycznym
IV miejsce – Szymon Muńkowiak – 50 m stylem klasycznym
IV miejsce – Jakub Kania – 50 m stylem grzbietowym
V miejsce – Jessica Balcarek – 50 m stylem grzbietowym
V miejsce – Mateusz Hetman – 50 m stylem dowolnym
II miejsce – sztafeta 4x50 m stylem dowolnym dziewcząt
III miejsce – sztafeta 4x50 m stylem dowolnym chłopców
II Imiejsce – sztafeta 10x25 m stylem dowolnym
III miejsce – KLASYFIKACJA GENERALNA GIMNAZJUM

XIV DELFINIADA PŁYWACKA KLAS III-IV
I miejsce – Milena Thamm -25 m stylem dowolnym
I miejsce – Jakub Cebulak – 25 m stylem dowolnym
II miejsce – Wojciech Hebda – 25 m stylem dowolnym
I miejsce – Agnieszka Czerner – 25 m stylem grzbietowym
III miejsce – Wojciech Hebda – 25 m stylem grzbietowym
I miejsce – Milena Thamm – 25 m stylem klasycznym
I miejsce – Agnieszka Czerner – 25 m stylem motylkowym
II miejsce – Jakub Cebulak – 25 m stylem motylkowym
II miejsce – sztafeta 4x25 m stylem dowolnym dziewcząt
II miejsce – sztafeta 4x25 m stylem dowolnym chłopców
II miejsce – sztafeta 10x 25 m stylem dowolnym

XIV DELFINIADA PŁYWACKA KLAS V-VI
I miejsce – Weronika Kolakowska – 50 m stylem grzbietowym
II miejsce – Weronika Kolakowska – 50 m stylem dowolnym
III miejsce – Agata Gębicz – 50 m stylem dowolnym
III miejsce – Jakub Kalamłacki – 50 m stylem dowolnym
III miejsce – Natalia Chłopecka – 50 m stylem grzbietowym
III miejsce – Agata Gębicz – 50 m stylem motylkowym
III miejsce – Jakub Kalamłacki – 100 m stylem zmiennym
IV miejsce – Wojciech Hebda – 50 m stylem grzbietowym
IV miejsce – Alan Barański – 50 m stylem klasycznym
IV miejsce – Anna Węgrzyn – 100 m stylem zmiennym
V miejsce – Weronika Knapik – 50 m stylem klasycznym
V miejsce – Oskar Zając – 50 m stylem dowolnym
V miejsce – Amelia Szczepanek – 50 m stylem grzbietowy
III miejsce – sztafeta 4x50 m stylem dowolnym dziewcząt
II miejsce – sztafeta 4x50 m stylem dowolnym chłopców
II miejsce – sztafeta 10x25 m stylem dowolnym


II miejsce – KLASYFIKACJA GENERALNA

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl