HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

Zebrania i konsultacje

Zebrania SP
Zebrania Gimnazjum
Konsultacje

Remonty i inwestycje

Linki

Dopalacze !
Program "500+" PDF Drukuj Email

Miasto Katowice przystępuje do realizacji programu "500+". Istotnym elementem powodzenia realizacji programu jest szybkie i sprawne przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym. W tym celu został przygotowany materiał informacyjny, który będzie do odbioru w ZOJO (placówki obsługiwane przez ZOJO) oraz w WE (placówki prowadzące samodzielną obsługę finansową) jutro tj. 10.03 od godziny 11:00.

ogloszenie500plus

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl