bilbord etwinning

eTwinning 2014/2015

eTwinning 2010/2011

flaga_wlochy portugal flag grecja flaga

romania_flag_large anglia flaga flaga_polski
Program eTwinning PDF Drukuj Email

eTwinning został wprowadzony do edukacji europejskiej w 2004 roku. Jest akcją adresowaną do szkół. Zapewnia nauczycielom przestrzeń wirtualną i wsparcie organizacyjne, aby pomóc im znaleźć partnerów w krajach europejskich w celu wspólnej pracy, dzielenia wspólnych zainteresowań i rozwijania wzajemnego zrozumienia pomiędzy młodymi ludźmi.

eTwinning:

-zachęca nauczycieli i uczniów do nauki poprzez intensywne stosowanie techniki cyfrowej. Internet traktuje jako główny środek komunikacji. Jego użycie jest urozmaicone, od bardzo prostych programów, takich jak poczta elektroniczna lub czaty do bardziej zaawansowanych, takich jak Systemy Zarządzania Nauką albo cyfrowe prezentacje dźwiękowe lub wideo.

-pomaga nie tylko poznawać inne kultury, lecz także lepiej rozumieć kulturę ojczysta i jej wartości. Otwiera drzwi do edukacji przyszłości,która jest bardziej międzynarodowa, oparta o współpracę, spersonalizowana i zintegrowana niż edukacja podzielona na przedmioty, jednakowadla wszystkich, która dominuje obecnie.

-w programie eTwinning język i technika stają się środkami do nauki, porozumienia, rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego.Partnerstwo szkolne jest dobrym sposobem przygotowania młodych ludzi do życia w społeczności wielojęzycznej i wielokulturowej, w którejludzie są połączeni w sieci społeczne odpowiednio do swoich zainteresowań i

In eTwinning everything is SIMPLE:
Share
Innovate
Motivate
Participate
Learn

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl