@ BEZPIECZENY INTERNET @

sieciakicos tam

DBI 2016 PDF Drukuj Email

800x300 JPG

W tym roku wszysytkie działania w ramach DBI realizowane są pod hasłem

LEPSZY INTERNET ZALEŻY OD CIEBIE”.

Chodzi o to,by podkreślić, że każdy z nas może przyczynić się do tego by Internet stał się miejscem bezpiecznym i pozytywnym!

Gotowi... ? No to zaczynamy!:)

Na początek zachęcam wszystkich uczniów klas IV, V i VI oraz gimnazjum do zarejestrowania się na stronie http://fdn.pl/kursy/
gdzie znajdziecie przygotowane specjalnie dla Was kursy e-learningowe na temat bezpieczeństwa w Internecie. Jeśli rejestrując się wpiszecie kod nauczyciela:VBFNZO i zapoznacie się z jednym, przeznaczonym dla Was kursem, w całości - otrzymacie nagrodę w postaci punktów z zachowania. A to dopiero początek działań.9.02.2016 w Dniu Bezpiecznego Internetu spotkamy się na warsztatach w czasie których rozpoczniecie pracę nad zadaniami, których ukończenie da Wam możliwość zdobycia Dyplomu Klasy Bezpiecznej w Sieci.

zadania dla uczniów SP nr 33

zadania dla uczniów Gimnazjum nr 6