@ BEZPIECZENY INTERNET @

sieciakicos tam

Bezpieczny Internet zależy od Ciebie PDF Drukuj Email

W lutym będziemy obchodzili Dzień Bezpiecznego Internetu. W bieżącym roku szkolnym obchody przebiegną pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Cienie”. Zapraszamy uczniów do poznania zasad bezpieczeństwa w Internecie. Wystarczy zarejestrować się na stronie: http://fdn.pl/kursy z  kodem nauczyciela: CZNWXM i zrobić wszystkie moduły odpowiedniego do wieku kursu dla uczniów  Szkoły Podstawowej lub Gimnazjum. Zapraszamy do współpracy Rodziców. 

Życzymy wytrwałości i powodzenia!

dbi1

dbi2

Plakaty wykonane za pomocą programu "Paint" przez uczestników zajęć komputerowych Klubu "Niebieskie Migdały".

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl