HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
Apel wychowawczo-informacyjny PDF Drukuj Email

W poniedziałek (11.01.2016 r.) odbył się apel wychowawczo – informacyjny.  Tematem części wychowawczej były bezpieczne zabawy zimowe oraz bezpieczne zachowanie w szkole. Część informacyjna dotyczyła e-podręczników, z których można skorzystać na stronie www.epodreczniki.pl, udostępnionej przez CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej). Przy okazji przypomniano też uczniom klas 1 i 2 SP o możliwości korzystania z wersji elektronicznej podręczników, które można znaleźć na stronie MEN:  http://naszelementarz.men.gov.pl 

1 a  2 a

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl