HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Odwiedziny w Klubie „Plus” PDF Drukuj Email

Dnia 18.12.2015r. wychowankowie świetlicy wraz z wychowawcami udali się do Klubu Osiedlowego „Plus”. Tam dla samotnych i starszych mieszkańców naszego osiedla zaśpiewali kolędy, wręczyli własnoręcznie wykonane w świetlicy upominki. Po krótkim występie artystycznym nastąpiło wspólne łamanie się opłatkiem. Uczestnicy życzyli wszystkim wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Dla naszych dzieci był to wyjątkowy czas zadumy i refleksji, cieszyły się, że mogły sprawić komuś odrobinę radości.

plus1

plus2

plus3

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl