UKS Aktualności

Mistrzostwa Śląska Młodzików 11 PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Śląska Młodzików 11 letnich odbyły się 10 grudnia 2015r. W tym roku uczestniczyli w nich uczniowie klasy V c o profilu pływackim pod opieką p. Dariusza Jasińskiego oraz p. Sylwii Warczak. W zawodach wzięło udział 36 klubów pływackich ze Śląska. Również nasz klub UKS „Karlik” wystawił swoich reprezentantów którzy wystartowali w 4 konkurencjach indywidualnych. Zawody odbyły się w dwóch blokach – rannym i popołudniowym. Po całym dniu zmagań Jakub Kalamłacki okazał się najlepszym zawodnikiem 11 latków z naszej szkoły zajmując X miejsce na Śląsku w konkurencji 50 m stylem dowolnym.

Więcej wyników na stronie internetowej www.megatiming.pl. Serdecznie gratulujemy Kubie oraz innym uczestnikom, którzy po raz pierwszy startowali na zawodach tak wysokiej rangi. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki na następnych zawodach.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl