HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

UKS Aktualności

IV Międzynarodowy Mityng Pływacki w Rybniku PDF Drukuj Email

Dnia 24 października 2015r.odbył się IV Międzynarodowy Mityng Pływacki w Rybniku. Uczestnikami zawodów byli uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej. Zawodnicy brali udział DSC07053

w konkurencjach indywidualnych oraz sztafetach.

Opiekunowie: mgr Dariusz Jasiński , mgr Sylwia Warczak, mgr Marta Jasińska.

Wyniki:

50 m stylem klasycznym w roczniku 2005 kobiet
I miejsce - Milena Thamm z czasem 45.78

100m stylem klasycznym w roczniku 2005 kobiet
II miejsce - Milena Thamm z czasem 1:39.20

50m stylem motylkowym w roczniku 2003 kobiet
III miejsce - Agata Gębicz z czasem 39,28 50m stylem dowolnym w roczniku 2003 kobiet

 

 

IV miejsce – Weronika Kolakowska z czasem 34,70
V miejsce – Agata Gębicz
50m stylem dowolnym w roczniku 2004 mężczyzn

IV miejsce - Jakub Kalamłacki z czasem 33,06
100m stylem grzbietowym w roczniku 2003 kobiet

V miejsce – Oliwia Kalaga z czasem 1:27.98
100m stylem zmiennym w roczniku 2003 kobiet

VII miejsce - Agata Gębicz z czasem 1:32.61
100m stylem zmiennym w roczniku 2003 mężczyzn

VII miejsce - Patryk Majzner z czasem 1:36.59
100m stylem klasycznym w roczniku 2003 kobiet

VII miejsce - Weronika Knapik z czasem 1:41.55
100m stylem klasycznym w roczniku 2004 kobiet

VIII miejsce - Włodarczyk Alicja z czasem 1:42.72
50m stylem grzbietowym w roczniku 2003 kobiet

IV miejsce - Oliwia Kalaga z czasem 38.73

V miejsce – Weronika Kolakowska
50m stylem grzbietowym w roczniku 2003 mężczyzn

VII miejsce - Oskar Zając z czasem 42.12
50m stylem grzbietowym w roczniku 2004 mężczyzn

VI miejsce - Jakub Kalamłacki z czasem 39.26
50m stylem grzbietowym w roczniku 2005 mężczyzn

VIII miejsce - Wojtek Hebda z czasem 44.71
100m stylem dowolnym w roczniku 2003 kobiet

V miejsce - Weronika Kolakowska z czasem 1:16.35
100m stylem dowolnym w roczniku 2005 mężczyzn

VIII miejsce - Wojtek Hebda z czasem 1:30.79
50 m stylem klasycznym w roczniku 2003 kobiet

V miejsce- Weronika Knapik z czasem 45.05
50 m stylem klasycznym w roczniku 2004 kobiet

VII miejsce - Ania Węgrzyn z czasem 46.29
50 m stylem klasycznym w roczniku 2004 mężczyzn

IV miejsce - Mikołaj Data z czasem 47.65

W konkurencjach sztafetowych zajęliśmy miejsca :

II miejsce – sztafeta 4x50 zmienny kobiet ( W. Kolakowska, A. Gębicz, O. Kalaga. M. Thamm)

VII miejsce - sztafeta 4x50 zmienny mężczyzn (O. Zając, P. Majzner, M. Data, J. Kalamłacki)

IV miejsce - sztafeta 4x50 m stylem dowolnym kobiet (A. Gębicz, W. Kolakowska, N. Kupczak, O. Kalaga)

VII miejsce – sztafeta 4x50 m stylem dowolnym mężczyzn (O. Zając, P. Majzner, J. Rusin, J. Kalamłacki)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pływaniu.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl