Konkurs fotograficzny "Barwy Jesieni 2015" PDF Drukuj Email

Wszystkich zainteresowanych fotografią zapraszamy do udziału w 4 edycji
konkursu "BARWY JESIENI"

barwy jesieniJesień powoli otula nas już swoimi kolorami, odcieniami czerwieni, żółci, brązu i zieleni. Wieczorne mgły, odlatujące ptaki... Czy da się uchwycić ten magiczny czas jesieni?

Jeśli masz aparat fotograficzny, pasjonują cię obrazy zatrzymane w kadrze - to do dzieła!!! Czekamy właśnie na ciebie.

Uwaga!!! W tym roku zapraszamy do konkursu również uczniów z poza naszej szkoły.

Prace należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Konkurs fotograficzny - „Barwy jesieni"

Regulamin:

• Prace powinny być związane z tematem konkursu.
  • Prace będą rozpatrywane w 2 kategoriach: Szkoła podstawowa i Gimnazjum.
  • Zdjęcia muszą być zrobione samodzielnie przez uczestnika.
  • Każdy uczestnik może nadesłać do 3 zdjęć.
  • Przesyłamy zdjęcia w wersji elektronicznej w formacie jpeg (jpg),
  • Wielkość zdjęcia nie powinna przekraczać 3 MB.
  • W e-mailu powinny znaleźć się Imię i Nazwisko oraz klasa, nazwa szkoły i miejscowość (w przypadku uczestnika z poza naszej szkoły)
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac o niskiej jakości technicznej lub niespełniających kryteriów konkursu.
  • Termin nadsyłania prac mija 6 listopada 2015 r.
  • Fotografie nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Zdjęcia przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Wyniki konkursu oraz wyróżnione zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie szkoły www.zso7.katowice.pl

Wybór zostanie dokonany na podstawie następujących kryteriów:

• Oryginalność punktu widzenia fotografa.
  • Stopień przemyślenia kompozycji.
  • Siła wyrazu zdjęcia.
  • Poprawność ekspozycji.
  • Obecność elementów nowatorskich w zdjęciu.
  • Zabarwienie emocjonalne.
  • Trafność uchwycenia niezwykłego momentu.