Jesienne klimaty PDF Drukuj Email

Niestety z dnia na dzień, jest coraz zimniej. U nas  na chłody nie można narzekać. Dzieci z uśmiechem wchodzą do świetlicy- pytając, proszę pani –co dzisiaj będziemy robić? Małe rączki, gotowe do działania, buzie uśmiechnięte od ucha do ucha, zatem do pracy….
Ten tydzień był niezwykle intensywny;)

W poniedziałek do świetlicy przyleciały sowy, które dzieci zrobiły z rolek z papieru toaletowego;)

1j

„Liściowy pan”- to praca, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, małych i dużych. Dziękujemy wszystkim, którzy zbierali liście - by mogły powstać takie dzieła.

12j

4j

„Borowiki”- dzieci wyklejały kaszą gryczaną.

5j

„Gałązki jarzębiny”- to wykorzystanie rolki z papieru, farb oraz czerwonej bibuły.

6j

„Pani jesień” - dzieci zaprojektowały według własnego pomysłu, rysując pastelami.

11j