HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

Zebrania i konsultacje

Zebrania SP
Zebrania Gimnazjum
Konsultacje

Remonty i inwestycje

Linki

Dopalacze !
Obsługa Dziennika Elektronicznego VULCAN PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców uczniów ZSO nr 7 na spotkanie informacyjne dotyczące obsługi dziennika elektronicznego VULCAN.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 października 2015 roku (tj. w dniu konsultacji) o godzinie 16:30 w auli szkolnej. Po spotkaniu – w pracowniach informatycznych (sala 214 i 215)w godzinach od 17:00 do 18:30 odbywać się będą indywidualne konsultacje z zakresu obsługi dziennika elektronicznego prowadzone przez informatyków.

dziennik-elektroniczny-vulcan

ZAPRASZAMY!!!

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl