Zebrania i konsultacje

Remonty i inwestycje

Dopalacze !
Obsługa Dziennika Elektronicznego VULCAN PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców uczniów ZSO nr 7 na spotkanie informacyjne dotyczące obsługi dziennika elektronicznego VULCAN.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 października 2015 roku (tj. w dniu konsultacji) o godzinie 16:30 w auli szkolnej. Po spotkaniu – w pracowniach informatycznych (sala 214 i 215)w godzinach od 17:00 do 18:30 odbywać się będą indywidualne konsultacje z zakresu obsługi dziennika elektronicznego prowadzone przez informatyków.

dziennik-elektroniczny-vulcan

ZAPRASZAMY!!!