Kącik kreatywny PDF Drukuj Email

Uliczne sygnały zna duży i mały,
 uliczne sygnały trzeba dobrze znać.
 Gdy światło zielone na drugą idź stronę,
 lecz kiedy jest czerwone wtedy musisz stać"

Ostatni tydzień w „Kąciku kreatywnym” był poświęcony bezpieczeństwu na drodze. Podczas zajęć  dzieci stworzyły samochody wyścigowe – z rolki z  papieru toaletowego, sygnalizację świetlną – z wykorzystaniem plastikowych zakrętek, poznali znaki drogowe – malując farbami, zaprojektowali autobusy, którymi chcieliby się wybrać  na wycieczkę. Następnie stworzyli własne makiety drogi i ćwiczyli znajomość przepisów.

Radosnej twórczości nie było końca - „Proszę pani, co pani nam wyczaruje jutro?”- zapytało dziecko.;))))))).

k1

 

k2

k3

k4

k5

k6

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl