Procedury za brak wpłaty PDF Drukuj Email
Procedury dotyczące osób, które spóźniają się z wpłatami za obiady szkolne

Procedura postępowania wobec dłużników:

1. Ustne przypomnienie dziecku o mijającym terminie opłat
  2. Pisemne przypomnienie rodzicom lub opiekunom o mijającym terminie opłat za pośrednictwem dziecka poprzez zeszyt korespondencyjny lub informację wysłaną na na podany adres e-mail.
  3. Telefoniczne poinformowanie rodziców bądź opiekunów przez wychowawcę
  4. Wezwanie do zapłaty wysłane do rodziców bądź opiekunów listem poleconym.
  5. W przypadku braku wpłaty do 10-go danego miesiąca wydawanie dziecku posiłku zostaje wstrzymane, a wobec rodziców bądź opiekunów zostaną wszczęte procedury mające na celu uregulowanie zaległych należności zgodnie z obowiązującym prawem.