Regulamin stołówki PDF Drukuj Email

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej:

1. Stołówka szkolna czynna jest w godzinach 1200 -14 45 .

2. Rodzice zobowiązani są do złożenia deklaracji dotyczącej korzystania ze stołówki szkolnej. (zał. 1)

3. Koszt jednego pełnego posiłku wynosi 3 zł.

4. Miesięczny koszt posiłków podawany jest do wiadomości z tygodniowym wyprzedzeniem na stronie internetowej szkoły, na tablicy informacyjnej w poczekalni zespołu szkół oraz przesyłany na indywidualne adresy mailowe rodziców.

5. Opłaty za posiłki można dokonać jedynie przelewem, na konto bankowe o numerze
    26 1020 2313 0000 3502 0515 1818.
    Wpłaty na rzecz Miasta Katowice są wolne od opłat.

1. Prawidłowo opisana wpłata za obiady powinna zawierać skróconą nazwę zespołu szkół, imię i nazwisko dziecka oraz nazwę miesiąca jakiego dotyczy wpłata.

Np. ZSO nr7, JAN KOWALSKI, OBIADY- MARZEC

1. Wpłat za obiady uczniowskie w stołówkach szkolnych, zgodnie z rozporządzeniem Rady Miasta Katowice należy dokonywać do 5 dnia każdego miesiąca. Dyrektor ZSO nr 7 po konsultacjach z rodzicami podjął decyzję o przedłużeniu tego terminu do 10 dnia każdego miesiąca. 10- ty to data zaksięgowania opłaty na koncie.

2. Potwierdzenie wpłaty należy dostarczyć w wersji papierowej do świetlicy szkolnej lub stołówki szkolnej, bądź w wersji elektronicznej przesyłając na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3. Zwrot za niewykorzystane obiady przysługuje uczniowi w przypadku nieobecności powyżej trzech dni.

4. Informacje o zwrotach przekazywane są na indywidualne adresy mailowe rodziców.
    Kwotę zwrotu należy odliczyć od opłaty za następny miesiąc.

1. Kwoty nadpłat nieodliczonych przez rodziców zwracane są na podane w deklaracji numery kont bankowych.

2. W przypadku braku wpłat uruchamiane są procedury postępowania wobec dłużników.