ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Witamy po wakacjach:) PDF Drukuj Email

Z uśmiechem na twarzy 1 września przekroczyliśmy próg świetlicy- tutaj  tyle się dzieje;) Był czas wakacyjnych wspomnień, integracji, a teraz musimy się zabrać do działania.
Na naszej „świetlicowej tablicy”- pojawiły się listy z imionami i nazwiskami, gdzie dzieci będą przez cały czas zbierać punkty „Złotego Świetlika”-a pod koniec I i II semestru wyłonimy zwycięzców.
W ostatnim czasie  podczas zajęć plastycznych powstało wiele ciekawych prac.
Kisiliśmy ogórki w wielkich słoikach,  malowaliśmy farbami jabłonki, by później  w prawdziwych słoikach przygotować – magiczne, czarodziejskie kompoty (dziękujemy mamom, które pomogły nam uzbierać taaaką dużą ilość słoików), z  kolorowych papierowych pasków powstały piękne  owoce i marchewki – które  niebawem staną się dekoracją naszych świetlicowych lamp). Przygotowaliśmy także, duże jabłka z robaczkami… Radości nie było końca, niektórzy już  pytają, a co będzie jutro? Zatem do dzieła - doskonalmy nasze małe rączki, rozwijajmy wyobraźnię, a przy tym bawmy się wspaniale.

sw2

sw1

sw7

sw5

sw6

sw8

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl