HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email

PRZEDMIOTOWE

  • 2 miejsce w kraju, 1 w regionie i 1 w szkole w Międzynarodowym konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge” - Jędrzej Uziel kl. 6d
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2015 - Jakub Durczyński kl. 4b  (8 miejsce w regionie)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2016 - Jonasz Lebda   kl.4b  (23 miejsce w regionie)
  • Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2016 - Magdalena Kyclekl. 5a (21 miejsce w regionie)
  •  Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2016" - sesja zimowa - Jakub Durczyński kl. 4b
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Panda” - sesja wiosenna - Tymon Gądzik kl. 5c
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Panda” - sesja wiosenna - Magdalena Kycler kl. 5a
  • II miejsce w Międzyszkolnym Drużynowym Konkursie Matematycznym dla klas 5  – Magdalena Kycler 5a, Dawid Młynek 5a, Igor Parnowski 5b
  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" - Jakub Durczyński kl. 4b
  • Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Magdalena Kycler kl. 5a
  • Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Paulina Jasiewicz kl. 6b
  • Laureatka III stopnia  w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Monika Szurko kl. 6b
  • Wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Agata Kapczyńska kl. 4c
  • Wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" Tymoteusz Baran kl. 4a
  • 6 miejsce w regionie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego "The Big Challenge" - Monika Szurko kl. 6b
  • II miejsce w Wojewódzkim  Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Emilia Waszczuk z kl. 6b
  • II miejsce w Wojewódzkim  Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Magdalena Bartoszek z kl. 6b
  • I miejsce w Wojewódzkim  Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Wiktoria Grześkowiak z kl. 6b
  • I miejsce w Wojewódzkim  Konkursie "Nauka dla ciekawskich" - Natalia Walczak z kl. 6b
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edi Panda z j. polskiego - Magdalena Kycler kl. 5a

  • Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Interdyscyplinarnym „Zuch”  -      Małgorzata Tomczyk  kl. 3a
  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Interdyscyplinarnym „Zuch”  - Przemysław Waltar  kl. 3d
  • Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania”  -       Hanna Piosik  kl. 3a
  • Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania”  - Małgorzata Tomczyk  kl.3a
  • Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania”  -  Bartosz Lorenc  kl.3 c
  • Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania”  -     Brian Dineen  kl. 3c
  • Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe zadania”  - Przemysław Waltar  kl.3 d
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Na urodzinach u Wandy Chotomskiej”  - Otylia Bartoszek  kl.3 b
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu warte”  - Karol Hegenbarth  kl.3c
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu Warte” – Julia Kierepko kl. 3d
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu Warte” -  Otylia Bartoszek kl.3b
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas trzecich „Śmiechu Warte” ex aequo - Paulina Dorosińska i Nicola Wacławska kl.3b
  • Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym  „Plusik”- Stypendiada Wczesnoszkolna -  Bartosz Kozłowski  kl. 3b
  • Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym  „Abecadło”- Stypendiada Wczesnoszkolna -  Julia Kierepko kl. 3d
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy dla kl.II - „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” - Karolina Mitura kl.2c
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy dla kl.II - „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” - Julia Kondla kl.2a
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy dla kl.II - „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” - Karolina Caboń kl.2c
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim w ramach projektu "Miejska Dżungla" - Magdalena Kycler kl. 5a

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "O Skrzydło Pegaza" - Oskar Rzeszut kl. 5a

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii 2016" - Agata Gębicz kl. 6d

  • II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Maks Matematyczny 2016" - Magdalena Kycler kl. 5a

  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2016" - Magdalena Kycler kl. 5a

  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2016" - Jakub Durczyński kl. 4b

  • Laureatka w Konkursie Przedmiotowym z Matematyki dla klas VI organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach - Magdalena Kycler  kl. 5a

  • III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "MAT 2016" - Magdalena Kycler  kl. 5a

  • Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie /matematycznym "Alfik Matematyczny 2015" - Magdalena Kycler  kl. 5a

  • Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Antologii Poezji Dziecięcej -  Monika Swędzioł  kl. 2b
  • Laureatka (I miejsce) w Miejskim Konkursie Literackim „Moje przyrodnicze Katowice”  - Julia Kierepko  kl.3 d
  • Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2015" -Jakub Durczyński kl. 4b
  • Laureat w  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master"- Jakub Durczyński
  • Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2015"- Magdalena Kycler 5a

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Memory Master" - Tymoteusz Baran kl. 4a
  • VI miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym BALTIE CHRISTMAS 2015 -  Monika Swędzioł i Maja Maślanka kl. 2b

  • Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Antologii Poezji Dziecięcej -  Magdalena Kycler  kl. 5a

  • Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Antologii Poezji Dziecięcej -   Natalia Kupczak kl. 6d

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Nudna Matematyka" dla klasV - Magdalena Kycler kl.5a

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego PINGWIN, sesja jesienna - Magdalena Kycler kl. 5a

  • Wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  -  Maksymilian Borgiel  kl. 1b

ARTYSTYCZNE

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolory lata”  – Kamil Frankiewicz kl.3c
  • Wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolory lata”  – Klaudia Frankiewicz kl.2e
  • Wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolory lata”  – Paulina Strzelecka kl.2a
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria FOTOGRAFIA) – Julia Kuc kl.4a
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria PLAKAT) -    Alicja Manowska  kl.2a
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria PLAKAT) –   Julia Kuc kl.4a
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kocham Polskę” (Kategoria PLAKAT) –    Klaudia Wieczorek kl.6b
  • Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna Marlena Warwas kl. 2d
  • Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna -  Julia Kondla  kl. 2a

  • Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna Hanna Turska kl. 3a

  • Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna Małgorzata Tomczyk kl. 3a

  • Wyróżnienie i tytuł FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Plastuś” Stypendiada Wczesnoszkolna Jakub Rzepka kl. 2a

  • Wyróżnienie w XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - Weronika Hnatkiewicz z kl. 6c
  • Laureatka (II miejsce) w Miejskim Konkursie Plastycznym  "Moje przyrodnicze Katowice" - Kinga Langosz  kl. 3d

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym  "Moje przyrodnicze Katowice" -  Oliwia Cierpisz  kl. 3d

  • II miejsce w II Bogucickim Festiwalu Polskiej Piosenki i Młodzieży - Magdalena Cieślar kl. 5a
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym  „Nasi Milusińscy - Pies i Kot " - Magdalena Obońska kl.2c
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym  „Nasi Milusińscy - Pies i Kot" - Kornelia Budzyńska kl.2f
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym  „Nasi Milusińscy - Pies i Kot" - Klaudia Frankiewicz kl.2e
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Różne oblicza miłości" - Alicja Manowska kl. 2a
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Różne oblicza miłości" - Paulina Frukacz
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Różne oblicza miłości" - Magdalena Kozij-Gulińska kl. 2c
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Pocztówka z wymarzonych ferii zimowych ze Sznupkiem” - Julia Kondla kl.2a
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Pocztówka z wymarzonych ferii zimowych ze Sznupkiem” - Barbara Barseghyan kl.2b
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Pocztówka z wymarzonych ferii zimowych ze Sznupkiem” - Kinga Zarzycka kl.2c
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka dla Mikołaja Kopernika" - Magdalena Kozij-Gulińska kl. 2c
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka dla Mikołaja Kopernika" - Alicja Manowska kl. 2a
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka dla Mikołaja Kopernika" - Małgorzata Wierzbicka kl. 1f
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Artystów FAI  „Sporty lotnicze w harmonii z naturą" - Karolina Malik kl. 4a
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Święta jak malowane”  -      Alicja Manowska  kl.2 a
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Portret mojej Mamy”  - Magdalena Łukasiewicz  kl.1 c

 

SPORTOWE

  • I miejsce w XIX Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn - 50m st. klasycznym i 100m st. klasycznym -
    Milena Thamm  kl. 5c

  • I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 50 m stylem dowolnym - Ania Węgrzyn

  • I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 50 m stylem grzbietowym - Agnieszka Czerner

  • I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 100 m stylem grzbietowym - Amelia Szczepanek

  • I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 50 m stylem klasycznym - Milena Thamm

  • I miejsce w II rundzie Międzyszkolnej Ligi Pływackiej - 100 m stylem zmiennym - Ania Węgrzyn

  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 25 m stylem klasycznym - Thamm Milena

  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem grzbietowym - Kalaga Oliwia

  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem motylkowym Gębicz Agata

  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem grzbietowym - Szczepanek Amelia

  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 50 m stylem dowolnym - Kalamłacki Jakub

  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 25 m stylem grzbietowym - Czerner Agnieszka

  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – 25 m stylem klasycznym - Thamm Michalina

  • I miejsce w pływaniu w konkurencji 50 m. stylem klasycznym w zawodach rejonowych w Pałacu Młodzieży - Oliwia Bosowska kl.5a

  • II miejsce  w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Gębicz Agata kl. 6d

  • III miejsce w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Czerner Agnieszka kl. 5c

  • III miejsce w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Kolakowska Weronika kl. 6d

  • II miejsce w III edycji Mitingu Pływackiegi w Zabrzu - Thamm Milena kl.5c

  • II miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodzików na 50 m stylem klasycznym - Thamm Milena kl.5c

  • I miejsce i II miejsce w IV Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Rybniku - Thamm Milena kl.5c

  • III miejsce w IV Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Rybniku - Gębicz Agata kl. 6d

  • II miejsce w IV Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Rybniku – sztafeta 4x50 zmienny kobiet (W. Kolakowska, A. Gębicz, O. Kalaga. M. Thamm)
  • I miejsce III Runda Międzyszkolnej Ligi Pływackiej – 25 m stylem grzbietowym  - Alicja Manowska  kl. 2a
  • III miejsce w Drużynowym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych  - Magdalena Kycler kl.5a, Błażej Babczyński kl. 5a, Igor Parnowski kl. 5b, Tymon Gądzik kl. 5c, Leonard Laskowski  kl. 5 c
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pływackim - Alicja Manowska  kl.2a
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl