Nakręcamy pomoc dla Kamila PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie podziękować za udział w akcji „Nakręcamy pomoc dla Kamila”

W środę 1 lipca 2015 roku zakończyliśmy pierwszą edycję nakrętkowej akcji, którą dedykowaliśmy Kamilowi Wuwer, piętnastolatkowi z Tarnowskich Gór cierpiącemu na nieuleczalną cytomegalię wrodzoną oraz dziecięce porażenie mózgowe.

W akcję włączyło się ponad 40 punktów - przedszkola, szkoły, firmy, jednostki samorządowe, osoby prywatne. Zbierali wszyscy bez względu na wiek – od najmłodszych dzieci poprzez młodzież, osoby pracujące i seniorzy. Udało nam się wspólnie zebrać
ponad 4 tony plastikowych nakrętek a dochód przeznaczony został na rehabilitację Kamila.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego reportażu TVP Katowice przybliżający cel, przebieg i zakończenie akcji :

Już dzisiaj pracujemy nad nową edycją, która rusza od września i organizowana jest dla czteroletniej Zosi z naszego regionu. Dziewczynka doznała poparzenia II i III stopnia 15% ciała, potrzebne są maści, opatrunki, artykuły medyczne oraz finansowanie kosztownych rehabilitacji i operacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy od września. Na przełomie sierpnia/września skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia akcji.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Pozdrawiam,Barbara Kolmaga
Manager ds. promocji

Fundacja STONOGA