Nakręcamy pomoc dla Kamila PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie podziękować za udział w akcji „Nakręcamy pomoc dla Kamila”

W środę 1 lipca 2015 roku zakończyliśmy pierwszą edycję nakrętkowej akcji, którą dedykowaliśmy Kamilowi Wuwer, piętnastolatkowi z Tarnowskich Gór cierpiącemu na nieuleczalną cytomegalię wrodzoną oraz dziecięce porażenie mózgowe.

W akcję włączyło się ponad 40 punktów - przedszkola, szkoły, firmy, jednostki samorządowe, osoby prywatne. Zbierali wszyscy bez względu na wiek – od najmłodszych dzieci poprzez młodzież, osoby pracujące i seniorzy. Udało nam się wspólnie zebrać
ponad 4 tony plastikowych nakrętek a dochód przeznaczony został na rehabilitację Kamila.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego reportażu TVP Katowice przybliżający cel, przebieg i zakończenie akcji :
http://katowice.tvp.pl/20704462/zebrano-ponad-4-tony-nakretek-dla-chorego-kamila

Już dzisiaj pracujemy nad nową edycją, która rusza od września i organizowana jest dla czteroletniej Zosi z naszego regionu. Dziewczynka doznała poparzenia II i III stopnia 15% ciała, potrzebne są maści, opatrunki, artykuły medyczne oraz finansowanie kosztownych rehabilitacji i operacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy od września. Na przełomie sierpnia/września skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia akcji.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

 

Pozdrawiam,Barbara Kolmaga
Manager ds. promocji

Fundacja STONOGA

Ul. Pszczyńska 25

43-190 Mikołów


Telefon: 668-309-172
Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy na stronę www.fundacjastonoga.pl

Szukaj nas na facebooku http://www.facebook.com/fundacjastonogapl

certyfikat 01

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl