ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Udanych wakacji PDF Drukuj Email

22-26 czerwiec 2015 r.

W tym tygodniu kontynuowaliśmy nadal tematykę wakacyjną. Rozmawialiśmy o dalekich podróżach , różnych kulturach oraz tradycjach z jakimi mamy do czynienia wyjeżdżając na wakacje. Odbyło się także zebranie w świetlicy, na którym to zostały rozdane podopiecznym nagrody oraz dyplomy za udział w różnych konkursach. Najważniejsza rywalizacja o tytuł złotego świetlika zdobyła bardzo wielu laureatów w klasach 1-3, a także w oddziale przedszkolnym. Został także odczytany list z podziękowaniem za akcję charytatywną jaka była prowadzona w świetlicy. Wszystkim naszym wychowankom życzymy spokojnych i udanych wakacji . 

                                             Widzimy się już we wrześniu. Do zobaczenia J !!!!!!

zakonczenie

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl