SZKOLNA

mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Zbliżają się wakacje! PDF Drukuj Email

15  - 19 czerwiec 2015 r.

W tym tygodniu rozmawialiśmy na temat wakacji. W jaki sposób możemy podróżować? Gdzie chcielibyśmy pojechać na wakacje? Wychowankowie integrowali się oraz relaksowali na świeżym powietrzu.  Zabawy ruchowe takie jak ,,Piłka parzy”, ,,Chodzi lisek”, ,,Król”, ,,Wyścigi ” usprawniały u dzieci takie zdolności jak refleks,  zwinność,  celność,  spostrzegawczość,  gibkość.  Na zajęciach plastycznych powstały takie prace jak ,,Morskie muszelki”,  ,,Ośmiornice”,  ,,Bukiet kwiatów”, ,,Ciuchcia”,  ,,Kapelusze”.

ośmiornice