HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Zbliżają się wakacje! PDF Drukuj Email

15  - 19 czerwiec 2015 r.

 W tym tygodniu rozmawialiśmy na temat wakacji. W jaki sposób możemy podróżować? Gdzie chcielibyśmy pojechać na wakacje? Wychowankowie integrowali się oraz relaksowali na świeżym powietrzu.  Zabawy ruchowe takie jak ,,Piłka parzy”, ,,Chodzi lisek”, ,,Król”, ,,Wyścigi ” usprawniały u dzieci takie zdolności jak refleks,  zwinność,  celność,  spostrzegawczość,  gibkość.  Na zajęciach plastycznych powstały takie prace jak ,,Morskie muszelki”,  ,,Ośmiornice”,  ,,Bukiet kwiatów”, ,,Ciuchcia”,  ,,Kapelusze”.

ośmiornice

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl