ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Pomysły na dobrą zabawę PDF Drukuj Email

8 - 12 czerwca 2015 r.

 W tym tygodniu wraz z podopiecznymi rozmawialiśmy na takie tematy jak ,,Kto to jest przyjaciel?”, ,,W jaki sposób możemy ochronić oceany i ich mieszkańców? ”. Zabawy ruchowe jak i integracyjne odbywały się na świeżym powietrzu. Dzieci grały w gry zespołowe takie jak ,,Piłka nożna”, ,,Koszykówka”, ,,Berek” oraz zabawy w kole. Na zajęciach plastycznych odbywał się tydzień z origamii. Powstały takie prace jak ,,Wieloryb”, ,,Dziewczynka”, ,,Stateczek” , ,,Ocean”. Techniką recyklingu zostały zrobione ,,Lwy” oraz ,,Lokomotywy”.

2015-06-13 114715

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl