SZKOLNA

mgr JADWIGA KALINOWSKA
Pomysły na dobrą zabawę PDF Drukuj Email

8 - 12 czerwca 2015 r.

W tym tygodniu wraz z podopiecznymi rozmawialiśmy na takie tematy jak ,,Kto to jest przyjaciel?”, ,,W jaki sposób możemy ochronić oceany i ich mieszkańców? ”. Zabawy ruchowe jak i integracyjne odbywały się na świeżym powietrzu. Dzieci grały w gry zespołowe takie jak ,,Piłka nożna”, ,,Koszykówka”, ,,Berek” oraz zabawy w kole. Na zajęciach plastycznych odbywał się tydzień z origamii. Powstały takie prace jak ,,Wieloryb”, ,,Dziewczynka”, ,,Stateczek” , ,,Ocean”. Techniką recyklingu zostały zrobione ,,Lwy” oraz ,,Lokomotywy”.

2015-06-13 114715