ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Zabawy wszystkich dzieci PDF Drukuj Email

25 maj - 3 czerwiec 2015 r.

 Razem z podopiecznymi w tym tygodniu rozmawialiśmy na takie tematy jak ,,Czym jest przyjaźń?”, ,,Jakie cechy charakteru powinien posiadać dobry kolega/ koleżanka?”. Z początkiem czerwca zastanawialiśmy się nad takimi zagadnieniami jak ,,Prawa dziecka”. Zabawy ruchowe, które odbywały się na świeżym powietrzu pozwalały wychowankom na rozwijanie nie tylko percepcji motorycznych ale   i słuchowych, wzrokowych, dotykowych. Posłużyły do tego celu różne rekwizyty jak chusty, piłki, plastikowe butelki. Na zajęciach plastycznych podopieczni zrobili takie prace jak ,,Łąka”, praca zbiorowa ,,Akwarium ”, ,,Maki” oraz kwiatki za pomocą techniki recyklingu.

rybki

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl