ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Gry i zabawy na wesoło PDF Drukuj Email

11-15 maja 2015 r.

W tym tygodniu rozmawialiśmy o zwierzętach, które obudziły się ze snu zimowego oraz jakie ptaki powróciły do nas z ciepłych krajów? Podczas zabaw ruchowych oraz integracyjnych wychowankowie wspólnie spędzali miło czas. Dzięki takim grom jak ,, Zgadnij kim jestem”, ,,Bystre oczko”, ,,Głuchy telefon” podopieczni nie tylko zacieśniają więzi ale i rozwijają różne percepcje wzrokowe, słuchowe, ruchowe. Na zajęciach plastycznych zostały stworzone takie prace jak ,,Orły” za pomocą techniki recyklingu, „Zwierzę moich marzeń” ekspresja twórcza, ,,Wiosenne latawce” taką  techniką jak papieroplastyka.

ptaki

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl