SZKOLNA

mgr JADWIGA KALINOWSKA
Przyjaciele w świetlicy PDF Drukuj Email

4-9 maja 2015 r.

W tym tygodniu razem z podopiecznymi rozmawialiśmy na temat przyjaźni, cechach idealnego przyjaciela. Dzięki zabawom integracyjnym dzieci pogłębiały swoje przyjaźnie a także zawierały nowe. Posłużyły  do tego takie gry jak: ,,Zgadnij kim jestem? ”,  ,,Kalambury”,  zabawy ruchowe ,,Pająk patrzy”,  zespołowe na świeżym powietrzu ,,Berek”, ,, Rób tak jak ja” oraz zabawy z wykorzystaniem piłki ,,Wyraz na literę..”, ,,Kolory”. W piątek z okazji święta biblioteki dzieci wspólnie zastanawiały się, jak powinna wyglądać biblioteka marzeń? . Pogoda zachęca nas do przebywania na świeżym powietrzu, dlatego też, dzieci spędzają wolny czas na szkolnym placu zabaw gdzie mogą rozwijać swoją sprawność ruchową,  a także odpocząć .

przyjazn