ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Dlaczego praca jest ważna? PDF Drukuj Email

27 - 30 kwietnia 2015 r.  

W tym tygodniu razem z podopiecznymi rozmawialiśmy na takie tematy jak ,,Moja ulubiona książka” , ,,Taniec to zabawa czy sport ? ’’ ,,Święto Pracy- dlaczego praca jest tak bardzo ważna w życiu człowieka, że ma swoje święto ? ’’  Zabawy relaksacyjne w których uczestniczyli wychowankowie pozwoliły odpocząć , odprężyć się po całym dniu. Były to takie zabawy jak ,, łąka” , zabawy  taneczne na świeżym powietrzu , zabawy w kole. Na zajęciach plastycznych podopieczni wykonali następujące prace ,,Myszki” , ,,Słoneczka” , ,,Żabki” , ,,Kwiatki”. Do powstania tak pięknych wytworów  zostały wykorzystane różne techniki plastyczne takie jak recykling, origami  papieroplastyka.

praca

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl