ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Lubimy zabawy PDF Drukuj Email

20 -24 kwietnia 2015 r.

    W tym tygodniu wychowankowie świetlicy przez 2 dni robili skarbonki w celu charytatywnym. Na zajęciach plastycznych za pomocą metod recyklingu oraz origami powstały takie prace jak ,,Lalka”, ,,Słonik” , ,,Latawiec”. Pogoda zachęca nas do zabaw na świeżym powietrzu dlatego też, rozmawialiśmy z podopiecznymi na temat ,,Bezpiecznych zabaw na dworze”, przypominaliśmy sobie zasady przebywania na placu zabaw, jak należy się zachowywać ? Następnie wszyscy razem bawiliśmy się, graliśmy w piłkę na świeżym powietrzu.

sw1

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl