Bajkowa Noc PDF Drukuj Email

17 kwietnia 2015 roku, uczniowie klasy 3 ,,a” wzięli udział w ,,Bajkowej nocy w szkole”, zorganizowanej przez wychowawcę p. Annę Supińską.
Jedynym warunkiem uczestnictwa było posiadanie latarki, śpiwora i uśmiechu na twarzy
J.
Zabawa rozpoczęła się o godzinie 20. 00. Uczniowie powitani zostali przez wychowawcę w stroju Kopciuszka. Wszyscy udali się do sali, gdzie rozpoczęło się pierwsze zadanie: SZUKANIE SKARBU w ciemnej szkole. Stosowanie się do wskazówek, wykonywanie zadań oraz praca w zespole okazały się świetną zabawą pełną emocji.
Kolejne niespodzianki czekały na dzieci w sali gimnastycznej: konkurencje w grupach, czytanie bajek i wiele innych.
Po powrocie do klasy odbył się seans bajkowy przy popcornie i słodkościach, wspólne mycie zębów i piżama party.
Zmęczeni, ale szczęśliwi Milusińscy zasnęli.

A nad ranem…
5:57 uczniowie byli już gotowi do dalszej zabawy, która trwała do godziny 9.00.

Podziękowania i uściski dzieci były najlepszym dowodem na to, że pomysł był trafiony w dziesiątkę. J

noc