HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Co potrafią nasze dłonie? PDF Drukuj Email

13-17 Kwietnia 2015  

W tym tygodniu rozmawialiśmy z podopiecznymi na temat tego ,, co potrafią nasze ręce”. Szukaliśmy zawodów, w których dłonie odgrywają najważniejszą rolę. Na zajęciach ruchowych rozgrzewaliśmy ręce za pomocą zabaw paluszkowych, udoskonalaliśmy rzut do celu. Zajęcia plastyczne uświadomiły wychowankom jak twórcze mogą być nasze dłonie. Powstały takie prace jak biedronki, motyle za pomocą metody orgiami. Z recyklingu powstały gąsienice, wiosenne koszyczki,  bociany oraz auta. 

2

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl