HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

 

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci PDF Drukuj Email

DSC06060
DSC06050Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który jest obchodzony 2 kwietnia w rocznicę urodzin duńskiego pisarza Hansa Christiana Andersena, u nas wyjątkowo w tym roku 31 marca, uczniowie mieli możliwość poznania baśni tego pisarza, ponadto rozwiązywali „słodkie" zagadki, brali udział w quizie. Także dzieci z Koła Przyjaciół Biblioteki zawitały z książką do osiedlowego przedszkola.DSC06063

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl