SZKOLNA

mgr JADWIGA KALINOWSKA
Nasze Emocje PDF Drukuj Email

23-27 Marzec 2015

W tym tygodniu rozmawialiśmy z wychowankami jak należy przeciwdziałać agresji w szkole. Za pomocą metody ,, burza mózgów” zastanawialiśmy się nad ,, receptą na złość” ,, w jaki sposób ja mogę zmniejszyć występowanie zachowań agresywnych w mojej klasie/ szkole ”. Za pomocą zabaw ruchowo - dramowych przedstawialiśmy nasze emocje poprzez mimikę, intonację głosową, a także poprzez gesty. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonywały wielkanocne zajączki, baranki, kurczaczki za pomocą recyklingu, papieroplastyki.