HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Nasze Emocje PDF Drukuj Email

23-27 Marzec 2015

W tym tygodniu rozmawialiśmy z wychowankami jak należy przeciwdziałać agresji w szkole. Za pomocą metody ,, burza mózgów” zastanawialiśmy się nad ,, receptą na złość” ,, w jaki sposób ja mogę zmniejszyć występowanie zachowań agresywnych w mojej klasie/ szkole ”. Za pomocą zabaw ruchowo - dramowych przedstawialiśmy nasze emocje poprzez mimikę, intonację głosową, a także poprzez gesty. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonywały wielkanocne zajączki, baranki, kurczaczki za pomocą recyklingu, papieroplastyki.

2

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl