HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Miłe Wiadomości PDF Drukuj Email

Z Dąbrowy Tarnowskiej, gdzie został zorganizowany Ogólnopolski konkurs „Znaczek z Mikołajem Kopernikiem”- dotarły do nas bardzo dobre wiadomości. Wychowankowie świetlicy zostali laureatami konkursu w kategorii „Świetlica Szkolna”. Miło nam poinformować, że Alicja Manowska z klasy 1a zdobyła miejsce I, natomiast Karolina Mitura miejsce III. Prace konkursowe zostały wykonane pod opieką pani mgr Agnieszki Ścierskiej

Jesteśmy z WAS dumni. Gratulujemy!!!!!

konk wyniki

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl