HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Przedwiośnie PDF Drukuj Email

2 - 6 marzec 2015 r.

W tym tygodniu wychowankowie opowiadali o swoich zainteresowaniach. Na zajęciach ruchowych dzieci za pomocą mimiki, dotyku, słów przedstawiały swoje hobby. Na warsztatach plastycznych podopieczni za pomocą technik orgiami, papieroplastyki stworzyły wspaniałe prace takie jak ,,Żaby”, ,,Bociany” ,,, Pieski”, ,, Laurki na dzień kobiet”.

1

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl