HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
Praca z lekturą PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy 3 ,,a’’ podczas omawiania lektury pt. ,,Anaruk, chłopiec z Grenlandii”, poznali wiele ciekawych informacji na temat Grenlandii, dawnego życia Eskimosów oraz współczesnego Inuitów. Zadaniem podsumowującym była praca w grupach, polegająca na zbudowaniu osady Eskimosów przy użyciu kostek cukru i plasteliny. Była to wspaniała, integrująca zabawa dla Naszych Milusińskich, kształtująca postawę, ekspresję twórczą, rozwijająca umiejętność tworzenia w zakresie dostępnych środków plastycznych.
Radość i satysfakcja z efektów pracy była dla wszystkich najlepszą nagrodą
J.

Oto kilka zdjęć z zajęć: 

1

2

3

4

5

6

7

8

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl