W Teatrze PDF Drukuj Email

Dzisiaj (3.03.2015) klasy I – III były w teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektaklu   pt. „Opowieści z ulicy Brokatowej”. Przedstawienie składało się z kilku historii. Opowieści były pełne zabawnych, a czasem niesamowitych sytuacji. W teatrze mogliśmy też podziwiać kukiełki i lalki, które w przerwie były  wystawione na korytarzu teatralnym. Na koniec aktorzy zostali nagrodzeni głośnymi brawami. Do szkoły wróciliśmy zadowoleni,   z nowymi pomysłami na teatr. Nasz teatr.

zdjecia teatr marzec

rysunki o Brokatowej