HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Kultura Osobista PDF Drukuj Email

23-27 luty 2015

W tym tygodniu razem z wychowankami rozmawialiśmy na temat ,,Kultury osobistej”. Wspólnie za pomocą gier i zabaw przypominaliśmy sobie o ,,Magicznych słowach- proszę, dziękuję, przepraszam”, a także jak należy się zachowywać w klasie, w teatrze, w restauracji. Na zajęciach plastycznych podopieczni za pomocą różnych technik stworzyli przepiękne prace. Z recyklingu ,,Ptaszki” , ,,Narciarza” , ,,Biedronki”. Z papieroplastyki ,,Przebiśniegi” oraz ,,Karmnik”.

grzecznie

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl