SZKOLNA

mgr JADWIGA KALINOWSKA
W Naszej Świetlicy PDF Drukuj Email

16 luty 2015

Dzisiaj dzieci robiły na zajęciach plastycznych walentynki dla ulubionej osoby oraz kotka za pomocą papierowych talerzyków, włóczki oraz kolorowego papieru.

17 luty 2015

Z okazji dnia kota młodsze dzieci za pomocą recyklingu stworzyły przepiękne koty, a klasy trzecie stworzyły plakat ,, Prawa kota domowego”. Rozmawialiśmy na temat jak dbać o swojego pupila? Bawiliśmy się w ,, Kota i myszy”.

3   4

18 luty 2015

Dzisiaj na zajęciach plastycznych dzieci  robiły kule śnieżne przy użyciu słoika, wiórek kokosowych, plasteliny. Wychowankowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach ruchowych.

19 luty 2015

Dziś na zajęciach dzieci aktywnie  uczestniczyły w zabawach ruchowych takich jak  ,, Powódź”, ,,Piłka parzy”. Na zajęciach także powstały przepiękne pieski z origami. Młodsi robili ptaszki za pomocą kolorowego papieru.

7     8

20 luty 2015

Dzisiaj dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, które rozwijają umiejętności takie jak praca zespołowa, tworzą miłą atmosferę w grupie.  Dziś odbyły się takie zabawy jak ,,Szewc” , ,,Dwa ognie” Młodsze dzieci wykonywały dzisiaj karmnik z ptaszkami.