ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
W Naszej Świetlicy PDF Drukuj Email

16 luty 2015

Dzisiaj dzieci robiły na zajęciach plastycznych walentynki dla ulubionej osoby oraz kotka za pomocą papierowych talerzyków, włóczki oraz kolorowego papieru.

      1 2   

17 luty 2015

Z okazji dnia kota młodsze dzieci za pomocą recyklingu stworzyły przepiękne koty, a klasy trzecie stworzyły plakat ,, Prawa kota domowego”. Rozmawialiśmy na temat jak dbać o swojego pupila? Bawiliśmy się w ,, Kota i myszy”.

3   4

18 luty 2015

Dzisiaj na zajęciach plastycznych dzieci  robiły kule śnieżne przy użyciu słoika, wiórek kokosowych, plasteliny. Wychowankowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach ruchowych.

56

19 luty 2015

Dziś na zajęciach dzieci aktywnie  uczestniczyły w zabawach ruchowych takich jak  ,, Powódź”, ,,Piłka parzy”. Na zajęciach także powstały przepiękne pieski z origami. Młodsi robili ptaszki za pomocą kolorowego papieru. 

     7     8

20 luty 2015

Dzisiaj dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, które rozwijają umiejętności takie jak praca zespołowa, tworzą miłą atmosferę w grupie.  Dziś odbyły się takie zabawy jak ,,Szewc” , ,,Dwa ognie” Młodsze dzieci wykonywały dzisiaj karmnik z ptaszkami.

91011

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl