ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Z życia świetlicy PDF Drukuj Email

PREZENTY DLA BABCI  I DZIADKA

W poniedziałek dzieci wykonały wazony pełne kwiatów. Wazony zrobione zostały ze słoiczków,  natomiast kwiaty z kobiałek po jajkach i słomkach.

dziendziad

Wtorek

Dzisiaj dzieci wykonały piękne, kolorowe kwiaty z rolek po papierze toaletowym.

prezenty

kwiatki

Środa
Dzisiaj od rana praca wre, dziś Dzień Babci;) Dzieci zrobiły piękne zakładki do książek, a następnie je zapakowały. 

kwiaty

Czwartek

Pamiętamy o Tobie Dziadku;) Oj dzisiaj się działo…Z rolek po papierze toaletowym powstały duże piękne kubki! Było przy tym trochę zabawy, śmiechu, co niemiara, ale efekty niepowtarzalne.W kącikach zainteresowań powstała najdłuższa budowla z klocków zbudowana przez grupę chłopców. Dziewczynki natomiast doskonaliły sztukę rysowania.
zajplaklockirolki

Piątek 

Dzisiaj dzieci zrobiły misia polarnego z wytłoczek, dzięki temu poznają sposoby wtórnego wykorzystywania materiału. W kącikach zainteresowań dzieci tworzyły swoje rysunki wykorzystując różne materiały ołówki, kredki, mazaki, czytały dostępne na świetlicy komiksy oraz prasę.

wytloczki

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl