ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Konkurs Plastyczny PDF Drukuj Email

KONKURS PLASTYCZNY
        „BABCIA, DZIADEK I JA”

            W tym tygodniu wychowankowie przygotowywali się do wielkiego święta, jakim jest „ Dzień Babci i Dziadka”. Każdy chciał przygotować coś wyjątkowego i ładnego na prezent. Były wspólne rozmowy, dotyczące szacunku dla osób starszych, dzieci opowiadały o babciach i dziadkach. W świetlicy został ogłoszony konkurs plastyczny „Babcia, Dziadek i Ja”, zadaniem uczestników było wykonanie kolorowej, estetycznej pracy, tak by przybliżyć innym osobom ważne postacie w ich życiu. Dziękujemy, wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

konkurs dziadek

Oto Laureaci:

 1. Karolina Mitura                                                   
 2. Magdalena Kozij-Gulińska
  Mateusz Margas
 3. Arek Filipczyk
  Kinga Langosz
  Wyróżnienia:
  1. Kacper Ozon
  2. Weronika Miłosz
  3. Małgorzata Paluch
  4. Dominika Radziszewska
  5. Zuzanna Kraczla

    

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl