>>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA

WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Konkurs Plastyczny PDF Drukuj Email

KONKURS PLASTYCZNY
        „BABCIA, DZIADEK I JA”

W tym tygodniu wychowankowie przygotowywali się do wielkiego święta, jakim jest „ Dzień Babci i Dziadka”. Każdy chciał przygotować coś wyjątkowego i ładnego na prezent. Były wspólne rozmowy, dotyczące szacunku dla osób starszych, dzieci opowiadały o babciach i dziadkach. W świetlicy został ogłoszony konkurs plastyczny „Babcia, Dziadek i Ja”, zadaniem uczestników było wykonanie kolorowej, estetycznej pracy, tak by przybliżyć innym osobom ważne postacie w ich życiu. Dziękujemy, wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

konkurs dziadek

Oto Laureaci: