HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Konkurs w Świetlicy PDF Drukuj Email

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

       W styczniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.
W tym czasie każdy z nas może sobie przypomnieć radosnego misia bohatera wielu opowiadań, który razem ze swoimi przyjaciółmi wspierają się, pomagając sobie w różnych sytuacjach. Przyjaciel Kubuś to niewątpliwie przewodnik dla najmłodszych czytelników po świecie literatury.  Z tej okazji w świetlicy został zorganizowany konkurs plastyczny „Urodziny Kubusia Puchatka”. Dzieci stworzyły piękne, kolorowe prace. Oto wyniki konkursu:

Miejsca

  1. Magdalena Kozij – Gulińska
  2. Emilka Jamka
    Kinga Langosz
  3. Karolina Mitura

Wyróżnienia:

  1. Aleksandra Żeromska
  2. Kornelia Zarzecka
  3. Oliwia Pacholczak
  4. Paulina Strzelecka 

kubusPuch


 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl