HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
Konkurs Kolorowy Bałwanek PDF Drukuj Email

W świetlicy trwa bałwankowy tydzień;) Działamy-rozwijamy się twórczo, doskonalimy nasze umiejętności posługiwania się nożyczkami. Praca wre, powstają piękne prace, które zdobią świetlicę. W związku z tym, zorganizowany został konkurs na „Najładniejszego kolorowego bałwanka”. Oto powstałe prace.

bałwanki

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl