HOT NEWS
Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2014/2015 PDF Drukuj Email

PRZEDMIOTOWE:

  • Laureaci w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH - Jonasz Lebda z kl. 3b, Hanna Turska z kl. 2a, Julia Kierepko z kl. 2d
  • 13 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programowania CHRISTMAS 2014 - Igor Parnowski
  • Wyróżnienie w konkursie "Orzeł Matematyczny" - Jakub Koczy

  • Laureatka w konkursie "Orzeł Matematyczny" - Agnieszka Czerner

  • 3 miejsce w województwie śląskim w konkursie Mat 2015 - Agnieszka Czerner

  • Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2015 (1 miejsce w województwie) - Magdalena Kycler
  • Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie MAKS MATEMATYCZNY 2015 (3 miejsce w kraju) - Magdalena Kycler
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2015 - Magdalena Kycler
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2015 - Tomasz Frąc
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2015 - Jakub Koczy
  • Laureat w Konkursie Maks Matematyczny   - Paweł Widera

  • Laureatka za publikację utworu poetyckiego w XI tomie ANTOLOGII POEZJI DZIECIĘCEJ w ramach Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i gimnazjów - Natalia Kupczak z kl. 5d
  • Laureat w trzynastej edycji Małej Olimpiady Matematycznej –Tomasz Frąc
  • 6 miejsce   w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programowania CREATIVE BALTIE 2014  (etap krajowy) - Mikołaj Matuszczyk
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie niebo ciemną nocą..." - Karol Hegenbarth
  • 8 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programowania Baltie CHRISTMAS 2014  (finał) – Mikołaj Matuszczyk 
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  „The Bat Kid 2014” w kategorii klas  V-VI – Igor Dąbrowski

  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  „The Bat Kid 2014” w kategorii klas  V-VI – Aleksander Nowak

  • I miejsce w „Wieloboju Ciekawskich” podsumowującego całoroczny projekt edukacyjny „Nauka dla ciekawskich” w Pałacu Młodzieży w Katowicach –Emilia Waszczuk i Magdalena Bartoszek

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim w ramach projektu "Miejska Dżungla." - Magdalena Kycler

  • Laureat w Regionalnym Maratonie Matematycznym Geos 2015 r.  - Magdalena Kycler

  • Laureat w Regionalnym Maratonie Matematycznym Geos 2015 r.  -  Oliwia Adamowicz

  • Laureat w Regionalnym Maratonie Matematycznym Geos 2015 r.  -   Agnieszka Czerner

  • Laureat w Regionalnym Maratonie Matematycznym Geos 2015 r.  -  Tymon Gądzik

  • Laureat w Regionalnym Maratonie Matematycznym Geos 2015 r. -   Aleksander Nowak

ARTYSTYCZNE:

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z cyklu: "Fantastyczne przestrzenie Jacka Malczewskiego" - Anna Wylecioł
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca - kategoria HIP-HOP formacje poniżej 15 lat - WIOLINKI
  • wyróżnienie za udział w konkursie plastycznym na plakat i program do spektaklu "Opowieści z ulicy Brokatowej" -  Julia Kierepko
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Znaczek z Mikołajem Kopernikiem”  w kategorii „Świetlica Szkolna”– Alicja Manowska
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Znaczek z Mikołajem Kopernikiem” w kategorii „Świetlica Szkolna” –  Karolina Mitura 
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Święta jak malowane”  w kategorii „Kartki świąteczne” Szkoła Podstawowa klasy I – II – Aneta Głowacka
  • II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Święta jak malowane”  w kategorii „Kartki świąteczne” Szkoła Podstawowa klasy I – II – Miłosz Noworolnik
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Święta jak malowane”  w kategorii „Pisanki” Szkoła Podstawowa klasy I – II – Paulina Strzelecka
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Święta jak malowane”  w kategorii „Pisanki” Szkoła Podstawowa klasy I – II – Magdalena Obońska
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Kids Battle” w kategorii do 11 lat –  Weronika Musioł
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Kids Battle” w kategorii do 11 lat –  Melisa Sokullu
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Kids Battle” w kategorii 2 vs 2 (duety)  – Zuzanna Kotas i Melisa Sokullu
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca ISKRA w tańcu solowym –  Oliwia Piwowońska
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca ISKRA w tańcu solowym –  Melisa Sokullu
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca ISKRA w kategorii duety –        Oliwia Piwowońska i Oliwia Marciniak
  • WYRÓŻNIENIE   w Konkursie Plastycznym na plakat i program do spektaklu CALINECZNA REAKTYWACJA zorganizowanym przez Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie –  Alicja Zagożdżon
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z cyklu "Śląskie Tradycje" pod hasłem "Wędrówki po mojej dzielnicy" - Agata Hansel

SPORTOWE:

XIII DELFINIADA PŁYWACKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KATOWIC

  • I miejsceKALAMŁACKI JAKUB – 25m stylem dowolnym
  • I miejsceKALAMŁACKI JAKUB – 25m stylem grzbietowym
  • I miejsceTHAMM MILENA – 25m stylem klasycznym
  • II miejsceWĘGRZYN ANNA – 25m stylem dowolnym
  • II miejsceWŁODARCZYK ALICJA – 25m stylem grzbietowym
  • II miejsce - MARGAS ALEKSANDRA – 25m stylem klasycznym
  • II miejsceDATA MIKOŁAJ – 25m stylem klasycznym
  • III miejsce - MARGAS ALEKSANDRA – 25m stylem dowolnym
  • III miejsceWŁODARCZYK ALICJA – 25m stylem klasycznym
  • III miejsceWĘGRZYN ANNA – 25m stylem motylkowym
  • I miejsce – SZTAFETA 4x25m stylem dowolnym chłopców
  • II miejsce – SZTAFETA 4x25m stylem dowolnym dziewcząt
  • III miejsce – SZTAFETA 4x25m stylem dowolnym dziewcząt
  • I miejsce – SZTAFETA 10x25m stylem dowolnym
  • I miejsce – SP nr 33 w klasyfikacji generalnej klas III i IV
  • I miejsceKALAGA OLIWIA – 50m stylem grzbietowym
  • III miejsceMUŃKOWIAK AMELIA – 50m stylem klasycznym
  • III miejsce – SZTAFETA 4 x 50m stylem dowolnym dziewcząt
  • III miejsce – SZTAFETA 10x25m m stylem dowolnym
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl