HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

Remonty i inwestycje

Rodzice niepełnosprawni PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość, aby przy załatwianiu spraw szkolnych rodzice lub opiekunowie niedosłyszący (głusi) mogli korzystać pomocy tłumacza migowego.

W celu uzgodnienia terminu takiego spotkania prosimy o wcześniejszy kontak mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny 32 254-03-71, 254-43-08.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl