HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>

 

Miedzynarodowy Dzień Osób Starszych PDF Drukuj Email

DSC05773W związku z Międzynarodowym Dniem Osób Starszych, który jest obchodzony 1 października, uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki, odwiedzili podopiecznych Niepublicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego „Karolinka". Po krótkiej części artystycznej i złożeniu życzeń przekazali ozdobne kartki wykonane przez uczniów naszej szkoły z okazji tego święta. Wizyta sprawiła wiele radości seniorom.

DSC05779DSC05776

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl