Remonty i inwestycje

Linki

Dopalacze !
Budżet Obywatelski 2015 - wybory PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na wybory w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2015.
Odbędą się one w dniach od 17 do 19 września w godzinach 8:00-19:00, oraz 20 – 21 września
w godzinach 9:00-17:00.

Głosować mogą osoby zameldowane w Katowicach na pobyt stały lub czasowy, które mają ukończone 16 lat i wylegitymuja się dokumentem zawierającym PESEL (np. dowód osobisty, karta NFZ). Mieszkańcy Osiedla Witosa głosują w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się przy ulicy Witosa 18B.  

Dwa poniżej zaprezentowane projekty dotyczą naszej szkoły. Każdy mieszkaniec może oddać głos na jeden projekt.

wybory
Nasza mobilizacja i wysoka frekwencja podczas wyborów, może zaowocować realizacją powyższych projektów dzięki którym nasze dzieci będą mogły podnosić wiedzę historyczną, a także sprawność ruchową z dala od komputera czy telewizora.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl