wolontariat
Wolontariusz - osoba pracująca bez wynagrodzenia w swoim wolnym czasie
WOLONTARIAT PDF Drukuj Email

Na I Zlocie Szkolnych Klubów Wolontariusza

zlot

W maju na katowickim Nikiszowcu uczestniczyliśmy w I Zlocie Szkolnych Klubów Wolontariusza. Rozpoczął je występ kabaretu dzieci niepełnosprawnych „Drzewo a gada”, a później odbyły się warsztaty z ratownictwa medycznego, spotkanie z pisarzem, a także debata oksfordzka. Po spotkaniu przeszliśmy do Centrum Zimbardo, gdzie młodzież i wolontariusze nikiszowscy opowiadali o działalności placówki i realizowanych w niej projektach.