HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
Witaj Sznupku! PDF Drukuj Email

              W ramach inicjatywy „Klasa z klasą” uczniowie szkoły podstawowej zrealizowali już dwa moduły Spotkań ze Sznupkiem z Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne dziecko – Przyjaciel Sznupka”. Polegają one na przygotowaniu przez uczniów danej klasy warsztatów dla klasy młodszej rocznikowo. Na zdjęciach widzimy uczniów klasy III b prowadzących warsztaty dla uczniów klasy II b poświęconych bezpiecznym zachowaniom w kontaktach z rówieśnikami. Temat: Szukam przyjaciela.

Sznupek jest bardzo zadowolony !

3

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl