HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>> >>> NEWS >>>   UWAGA!!! Zmienił się numer konta wpłat na obiady - zakładka Rodzice   >>> NEWS >>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
WYSTĘP PDF Drukuj Email

Z okazji Walentynek podopieczni świetlicy przygotowali występ, na który składały się krótkie scenki z literatury dziecięcej.  

walentynki2 występ 

Przedstawienie wzbogacił występ świetlicowego zespołu big-beatowego. Członkowie zespołu prywatnie uczniowie klasy 3c występem walentynkowym rozpoczęli swoją wewnątrzszkolną karierę, a o ich debiucie słychać już poza terenem szkoły.

występ walentynkowy 3

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl