HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
ŚWIETLICA

SZKOLNA
swietlica_logo
KIEROWNIK:
mgr ILONA PISKORSKA
 
WYCHOWAWCY:
mgr ZOFIA BULARZ
mgr ANITA KALA
mgr HONORATA NORAS
mgr AGNIESZKA ŚCIERSKA
mgr JADWIGA KALINOWSKA
POMAGAMY PDF Drukuj Email

W ramach zajęć plastycznych uczestnicy świetlicy przygotowali ozdoby świąteczne przekazane Oddziałowi Dermatologii w Szpitalu im. Leszczyńskiego w Katowicach. Szpitalne przestrzenie oraz choinkę dekorują papierowe aniołki, choinki, gwiazdki oraz świąteczne wieńce stworzone w technice origami. W podziękowaniu świetlica otrzymała dyplom- receptę, kalendarze ścienne oraz zapas notesów i karteczek do rysowania i zabawy.

ozdoby

 

zaświadczenie

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl