SZKOLNA

mgr JADWIGA KALINOWSKA
UCZESTNICZYMY W KONKURSACH PDF Drukuj Email

konkursy1

Podopieczni świetlicy regularnie biorą udział w zewnętrznych jak i wewnątrzszkolnych konkursach plastycznych. Wśród najciekawszych prac należy wyróżnić propozycję na konkurs organizowany przez Polskie Radio Program 1 „Choinki jedynki” przedstawiające wizje świąt Bożego Narodzenia w formie kuli wodnej ze sztucznym śniegiem.

konkurs karm

W konkursie ekologiczno - plastycznym „KARMNIK DLA PTAKÓW” natomiast zdeklasowaliśmy konkurentów zajmując:

1 miejsce- MARCEL JEŻMANOWSKI kl. 1a

2 miejsce- PATRYCJA FILIPCZYK kl. 3c,

a także wyróżnienie za pracę zbiorową

dla IGORA PARNOWSKIEGO, KUBY RUSINA oraz MATEUSZA MUSIALIKA z kl. 3b

karm2