@ BEZPIECZENY INTERNET @

sieciakicos tam

DBI 2014 PDF Drukuj Email

Z okazji przypadającego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu - w tym miesiącu co roku przypominamy sobie zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

1. KLASA BEZPIECZNA W SIECI

Dyplom KLASY BEZPIECZNEJ W SIECI  otrzyma klasa, której większość uczniów (min. połowa stanu klasy+1) w terminie do 23.02.2014r.   przejdzie jeden kurs e-learningowy dostepny na stronie www.elearning.dzieckowsieci.pl i przy rejestracji poda kod aktywacyjny VBFNZO

2. WARSZTATY

Warsztaty dla klas V i VI z udziałem policjanta 13.02.2014:

Klasy V – aula szkoły, l.2

Klasy VI – aula szkoły, l.3

Warsztaty dla klas III i IV 21.02.2014 –aula szkoły

3. LEKCJE INFORMATYKI ORAZ LEKCJE WYCHOWAWCZE

W lutym tradycyjnie już nauczyciele na lekcjach informatyki oraz wywhcowawcy klas na  lekcjach wychowawczych poruszają zagadnienia odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

4. KONKURSY I PREZENTACJE

Uczniowie klas I-III przygotują krótką scenkę lub piosenkę prezentujące mądry, odpowiedzialny i właściwy sposób korzystania z Internetu lub komputera.

Uczniowie klas IV-VI oraz gimnazjum  wezma udział w KONKURSIE na plakat lub prezentację multimedialną o tematyce bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu pod hasłem "RAZEM TWORZYMY LEPSZY INTERNET." Prace przyjmuje pani Ilona Durczyńska oraz pan Zbigniew Tarajkowski w terminie do 24.02.2014r.

5.PODSUMOWANIE AKCJI, PREZENTACJE KLAS oraz WRĘCZENIE DYPLOMÓW 27.02.2014r.

dbi plakat